Nasi Czytelnicy o nas… 

„Dokumentacja kadrowa” to przydatne i praktyczne źródło wiedzy. Szczegółowe opracowania tematów i wzory wypełnionych dokumentów przydają mi się w codziennej pracy. Do tego mam dostęp do wzorów on-line i mogę dostosować je do swoich potrzeb. Tego właśnie oczekuję od fachowych publikacji. 
Karolina, specjalistka ds. kadr z Warszawy
 

 

„Dokumentacja kadrowa” jest bardzo pomocna w codziennej, zawodowej pracy. Doceniam zamieszczone wzory oraz ich pełne omówienie. Zdecydowanym plusem jest możliwość pobrania tych wzorów ze strony internetowej oraz możliwość edycji. To znacznie ułatwia pracę.
Tomasz Łosiński, księgowy Lublin
 

 

Publikacje oceniam bardzo dobrze wiedza w pełni merytoryczna jest przekazywana w bardzo przystępny sposób, jest dużo rzeczywistych przykładów. W każdej publikacji znajduje temat, który mnie bardzo interesuje.
Mariola Jaworek
Dyrektor HR / HR Director  

 

Pismo "Dokumentacja Kadrowa" jest istotnym elementem porządkującym (szczególnie w moim przypadku) wiedzę na temat prawa pracy. Pozwala zapoznać się ze zmianami w przepisach i z właściwą interpretacją tych przepisów.
Dariusz Kowalski (inspektor BHP)
 

 

Dzięki publikacji „Dokumentacja kadrowa” mogłam poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przechowywania dokumentów akt osobowych w formie elektronicznej, dowiedzieć się więcej na temat zmian związanych z niższym wiekiem emerytalnym, zapoznać z wzorami dokumentów, które stosowane są przy skróceniu okresu wypowiedzenia oraz nowym wzorem świadectwa pracy. Zarówna fachowa wiedza oraz wzory dokumentów, które znajdują się w powyższej publikacji,  zapewne przyczynią do usprawnienia wykonywania obowiązków,  wynikających z pełnienia określonej funkcji oraz będą pomocnym narzędziem podczas przygotowywania dokumentacji kadrowej.  
Helena Byrdy – Przybyła
Kierownik MOPS w Szczyrku